آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

عدم آبگیری لباسشویی

mmazloomi

کاربر
2010-07-03
4
8
با سلام
لباسشویی من مدتی مشکل پیدا کرده و در مرحله آبگیری که می رسد. در حالی که ماشین در حال آبگیری است پمپ همزمان تخلیه آب انجام می دهد.
چکار باید بکنم و اشکال از کدام قطعه است؟ :ambivalence:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام
لباسشویی من مدتی مشکل پیدا کرده و در مرحله آبگیری که می رسد. در حالی که ماشین در حال آبگیری است پمپ همزمان تخلیه آب انجام می دهد.
چکار باید بکنم و اشکال از کدام قطعه است؟ :ambivalence:

برند و مدل لباسشویی رو بگید تا بشه بهتر کمکتون کرد

mmazloomi

کاربر
2010-07-03
4
8
به طور دقيقتر لباسشويي تا مراحل اوليه آبگيري و شستشو و تحليه را به درستي انجام مي دهد ولي در وسط كار در هنگام آبگيري مجدد پمپ تخليه قطع نكرده و همزمان با آبگيري پمپ هم تخليه مي كند.
مدل لباسشويي فريجيدر A800H است. ساخت ايتاليا است. البته در اينترنت من هر چي گشتم اطلاعاتي از اين لباسشويي پيدا نكردم.
من بررسي كه كردم همه چيز درست بود و فكر مي كنم اشكال از كليد برنامه ريزي است.
در ضمن دوستاني كه تهران هستند قطعات اين لباسشويي كجا پيدا مي شود چون سوييچ درش هم خراب شده بود و يك سرش كردند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: قیصر

قیصر

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2008-09-21
3,028
29,119
سلام
اول از همه از پمپ تخلیه مطمعن شوید که سالم باشد. در مرحله بعد می تواند سیستم دستور اشتباه دهدو ایپرام را نیز می توانید پروگرام کنید.

zendaghi

کاربر
2008-12-29
1
0
با سلام من ماشین لباسشویی سامشونگ b1072 تمام اتومات دارم مشکل اینجاست در قسمت پودر که مکانش هست اصلا اب نمیاد یعنی ابگیری برای پودر انجام نمیشود به نظر شما مشکل کجاست بقیه جا اب میرود

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
با سلام من ماشین لباسشویی سامشونگ b1072 تمام اتومات دارم مشکل اینجاست در قسمت پودر که مکانش هست اصلا اب نمیاد یعنی ابگیری برای پودر انجام نمیشود به نظر شما مشکل کجاست بقیه جا اب میرود

جای دوتا شیلنگی که به شیربرقی دوقلو وصل میشه رو عوض کن ببین مشکلت پابرجاست؟
اگر مشکل حل شد شیر برقی رو باید عوض کنی و شیلنگ هاشو سرجاش قرار بدی
اگر نه که احتمالا سوراخ های محفظه جاپودری گرفتگی داره

بالا