آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

صدای زنگ گوشی فوجی تل ضعیف است بقیه قسمتها سلم است

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
899
7,085
با سلام
دوست عزیز لطفا بیشتر توضیح بده............
اگه آیفون هم ضعیف است بلندگو رو تعویض کنید.در ضمن اگر کلید رینگ ولوم داشت در وضعیت HI قرار دهید.

علــــــــی یارت.

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,504
همانطور که همکار گرامی فرمودند عمده مشکلات ضعیف بودن صدای زنگ اگر ولوم زنگ در حالت های باشد خرابی بلندگو میباشد بطوری که پرده دیافراگم بلندگو خوب جلو عقب نمیکند بلندگو را باز کنید وبا قلم مو پرده را تمیز وگرد وغبار ان را پاک وپرده بلندگو را جلو عقب کنید و اگر مشکلتان حل نشد با یک بلندگوی نو تست بگیرید واگر مشکلی بود اعلام کنید

بی غم

کاربر
2011-11-20
3
5
سلام
ممنون از توجه وپاسخ هایتان
آیفون سالم وبقیه قسمتها سالم است حتی وقتی زنگهای دیگر رو نیز تست میکنم صدا بلند پخش می شود فقط وقتی زنگ می خورد صدا ضعیف است من دیود های زنر رو در آوردم ودر نصب اندازه(ولتاژ) آن یادم رفت می تواند علت از آن باشد
با تشکر

بی غم

کاربر
2011-11-20
3
5
در ضمن کلید ولوم ندارد وگوشی رو رعدوبرق زده بود که خط رو قطع نمی کرد وبوق از ایفون پخش می شد ترانزیستور a92رو عوض وبه جای ان از 5401 استفاده کردم
بازهم ممنون

alireza geram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-09-04
230
825
پاناسونیک کاشان
در ضمن کلید ولوم ندارد وگوشی رو رعدوبرق زده بود که خط رو قطع نمی کرد وبوق از ایفون پخش می شد ترانزیستور a92رو عوض وبه جای ان از 5401 استفاده کردم
بازهم ممنون
دوست گرامی ابتدا دیود زنر 27 ولت رو چک کن اگه نشتی داشته باشه یا اشتباهی دیود با ولتاژ پایینتر گذاشته باشی صدای زنگ کم میشه این دیود ابتدای مدار نزدیک 2 خازن الکترولیت 50 یا 100 ولتی هست دقت کنی به نتیجه میرسی.

بالا