آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سیستم کامل با مانیتور 15 ال سی دی

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
سزای گران فروش، نخریدن است !
قيمت 599000

سلام اول اینو بگم این قیمتو می تونید با سیستم های دست دوم سایت مقایسه کنید و خواهید دید که از نظر قیمتی مفت هست فقط کیسش 50000 پولشه و واقعا مفت دارم میفروشم چون معتقدم اگر با 20 هزار سود هم شده بفروش تا مشتری های بیشتری گیرت بیاد و هیچ وقت هم طمع نمی کنم و چون اکثر قطعات پلمپ بوده بین فروشنده و خریدار در اینده مشگلی پیش نمیاد .. همین که در اینده دعا کنید کافیه

سیستم دارای یک مانیتور ال سی دی تمیز 15 اینچ می باشد و مارکش یا ال جی هست یا سامسونگ ،،،،،،
سیستم مذکور دارای برد نو elitegroup G31 که دارای کارتون و نو و آکبند می باشد و هنوز پیچ نشده و اگر خریدار محترم بخواد می تونم پیچ های برد رو سفت نکنم .
سی پی یو 6300 dual ،،،،،، هست که بسیار قوی هست . با فن سی پی یو نو و اکبند
سیستم دارای 2 گیگ رم نو و آکبند DDR2 هست
همچنین سیستم دارای یک هارد مکستور 160 دست دوم که مارکش مشخص نیست هر چی موجود داشته باشم می ندازم ،،،،،،
همچنین سیستم دارای قاب کیس نو هست از مارک ویرا که جعبه هم داره و این عکسی که زدم الان موجود 4 تا دارم ولی چون فروشم بالاست ممکنه ظاهر قاب تغییر کنه ولی نو هست و از همین مدل
پاور این دستگاه دست دوم هست همچنین سیستم دارای یک دی وی دی رایترنو و گارانتی دار سامسونگ ،،،،،، هست .... خلاصه این سیستم اکثرا نو هست گرافیک سیستم هم انبورد هست که داخل ویندوز اکس پی گرافیکش میشه 384 و داخل سون میشه 287 ،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،
،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،،چون اکثر قطعات نو هست تا چندین سال هم کارتونو راه میندازه راستی فن سی پی یو هم نو و اکبند هست
خلاصه قیمتم عالی زدم خداییش با این قیمت یه تبلت هم نمیدن ،،،،،، فکر نکنم سیستمی به این نو و آکبندیرو با این قیمت بدن من همیشه با صداقت کار کردم و بچه ها منو به خوبی می شناسن اگه سوالی بود در خدمتم

آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا