آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: راهنمایی نصب دوریبن مدار بسته

ديجيتال

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-28
429
1,906
تهران
سلام.میخوام داخل یه مغازه دوربین ببندم و بعد از یه مغازه ی دیگه که فاصله ی حدود ۱۰۰ متر با مغازه ی اصلی هستش.اون دوربین ها رو ببینم.لازم به ذکره که امکان استفاده از کابل نیست و باید از روش های دیگه استفاده کرد.ممنون میشم راهنمایی کنید

NPTiak

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
654
2,368
مشهد
www.nptiak.ir
با سلام،
دوست عزیز چیزی که به ذهن من میرسه استفاده از اینترنت و یا گرفتن یه وی-پی-ان از شرکتهای ارائه دهنده ADSL میباشد.
موفق باشید

آخرین ویرایش:

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
سلام دوست من منظور از رادیو دو نوع هست یکی استفاده از فرستندو گیرنده هست که تو بازار به send و receive معروف هست که با بردهای متفاومت موجود هستش که با توجه به نوع برد و فرکانسش قیمت هاش تغییر میکنه و از نوع آنالوگ هست . و قشنگ جواب کارتو میده و از نوع دیجیتال هم بخوای استفاده کنی باید بری سراغ رادیو نانو استیشن که تو رادیو های دیجیتال یا تحت شبکه ارزونتر هست و کارتم قشنگ جواب میده ولی مستلزم یه pc داخل مغازای که می خواد ریموت بزنه هستش

ديجيتال

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-28
429
1,906
تهران
سلام و تشکر.از اون جایی که بین این دوتا مغازه موانع زیادی وجود داره و انتن ها هم دیگه رو نمیبینن؟به نظرتون بازم میشه از سندر و ریسور استفاده کرد؟
اگه از رادویو نانو استیشن استفاده کنم باید دو تا رادیو باشه؟یا یکی هم جواب میده؟
نصبش راحت هست یا باید با ای پی ها و اینا سر کار داشته باشه؟
در نهایت هزینه ی استفاده از رادیو چقدر هستش؟سپاس

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام وتشکر از تمامی دوستان .اگر بخواهید یک انتقال تصویر تا 200متر داشته باشید به صورت داخلی مینوانید از یک سری از دودم های دلینک هم استفاده نمایید .این کاررا من درجایی برای انبارشان انجام دادم کاملا جوابگو بوده است.

بالا