آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: در خواست فایل دامپ برای پروگرام کردن مودم TPLINK TL-MR100 ورژن 1.2

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
دوست عزیز من زیف ندارم نقشه سیم کشی شو داری مرسی در ضمن مودم من روشن میشه سیم کارت نمیشناسه و داخل کانفیگ نمیره
دقیقا مشگل شما همین ای سی نند هست اگه چند دقیقه وقت با ارزش بزاری بخونی مطالب نمی یای باز بپرسی دوم اینکه یدونه مبدل نهایت ۵۰ هزار تومن نیست بعد حالا شما اومدی سیم کشی از من می پرسین نمی دونم واقعا شما تعمیر کار یا متخصص هستین یا رهگذری میان تو انجمن .
همنجوریش با مبدل با مشگل پروگرم میشه حالا شما می خوای با سیم کشی پروگرم بزنی واقعا جامعه الکترونیک زیر سوال بردین .

آخرین ویرایش:

behzadho

کاربر vip
کاربر
2018-07-12
5
2
دقیقا مشگل شما همین ای سی نند هست اگه چند دقیقه وقت با ارزش بزاری بخونی مطالب نمی یای باز بپرسی دوم اینکه یدونه مبدل نهایت ۵۰ هزار تومن نیست بعد حالا شما اومدی سیم کشی از من می پرسین نمی دونم واقعا شما تعمیر کار یا متخصص هستین یا رهگذری میان تو انجمن .
همنجوریش با مبدل با مشگل پروگرم میشه حالا شما می خوای با سیم کشی پروگرم بزنی واقعا جامعه الکترونیک زیر سوال بردین .
سلام مهندس من رو ای سی دیگه با ولتاژ ۱.۸ میزنم کار نمیکنه کلی با ای سی با همون شماره میزنم کاملا جوابگو هست... راهنمایی لطفا

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
سلام مهندس من رو ای سی دیگه با ولتاژ ۱.۸ میزنم کار نمیکنه کلی با ای سی با همون شماره میزنم کاملا جوابگو هست... راهنمایی لطفا
لطف کن سوال کاملتر بپرسین من که هیچ چیز از سوال شما نفهمیدم .توضیح کاملتر بدین

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
با سلام به دوستان که ای سی می خواستن سیم کشی کنن جدید یک مدل آداپتور امده بازار که از شر لحیم کاری و سیم کشی راحت کرده و دوستان می تونن استفاده کنن بخاطر سود جویی و سوء استفاده نشدن فقط با ای دی بنده در تماس باشین که نام فروشگاه بهتون بگم .
Screenshot_۲۰۲۳۱۲۱۲-۰۳۲۳۴۵_Chrome.jpg

mohsen_a

کاربر vip
کاربر
2009-07-10
3
0
38
سلام به دوستان عزیز و خسته نباشید .
مطلب کامل کنم و ماه عسلی از تجربه تعمیرات mr 100 رو به دوستان بگم
اول اینکه مشگل 100 درصدی این مودم از ای سی نند 139 مگابایتی هست و به این صورت چراغ های مربوط به انتن روشن نمی شود و کانفیگ مودم وارد نمی شه . ولی مودم روشن میشه و چراغ wifi روشن میشود خوب اول از همه یک فایل دامپ سالم از این ای سی که تاکید می کنم با پروگرمر RT809H رد بگیرین و بکاپ بگیرین با هیچ پروگرام دیگه استفاده نکنید گفتن با من گوش دادن با شما . توجه حتما حتما از ایسی که رد میگیرین مودم سالم و بدن مشگل بالا بیاد ، حالا با هر وقت مشگلی گفتم روبرو شدین ای سی نند در بیارین و باز تاکید می کنم فقط با پروگرم که گفتم روی ای سی رایت کنید . مطلبی هست باز اینه که جا زدن خود ای سی رو اداپتور مبدل کمی سخته بعضی موقع چند بار برداشتن ای سی و باز جا گذاشتن ایسی موفق میشم ای سی رو پروگرم کنم پس دقت کنید .
مطلب دیگه اینه که اصلا با ای سی 8 پایه کوچیک 4 مگی کاری نداشته باشین که imei و سریال و رمز wifi همگی داخل این ای سی می باشد و در صورت تغییر و یا کپی زدن ای فایل imei روی چند تا مودم باعث قطع شدن سرویس ان مودم خواهد شد پس شوخی بردار نیست .
دوستان هی سوال الکی دیگه نیان بپرسین بنده 20 و شایدم بیشتر روی این مودم کار کردم و همه حل شده بدون هیچ مشگلی کار میکنه .با پروگرامر های دیگه کار کردم ولی هیچ کدام جواب ندادن . فقط تنها پروگرام که جواب داده فقط RT809H بوده .
باز مطلبی بود در ورژن 1.0 و 1.20 هیچ فرقی در فایلشون نیست نگران نباشید به هم می خورن .
من فایل سالم و تست شده 100 در صدی اپلود می کنم تا از بابت فایل خیالتون اسوده بشه .
یا حق با مشگلی بود با ادی بنده در تماس باشین
@mohamadreza26204
09364825008
مطلب شما رو در مورد مودم mr100 که تو تنظیمات نمیره خوندم و با فایلی که زحمت کشیدین و گذاشتید انجام دادم حتی ایسی رو هم نو خریدم ولی جوابی نگرفتم
ولتاژ 1.8 هم رو دو تا پایه دارم نکته ای به نظرتون میرسه انجام نداده باشم
مودم ورژن 1 eu هست

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
مشگل از همینجا شروع میشه تمام ای سی های تو بازار دارن می فروشن 3 ولتی هست و ای سی این مودم 1.8 ولتی هست و فرقشو فقط یک کلمه روی ایسی فرق داره برین با دقت نگاه کنید ایسی که خریدن مطمئن هستم 3 ولتی هست .

delesekaste

کاربر vip
کاربر
2010-08-15
97
274
اردبیل
www.mj7.ir
خبر خوش به اونای که rt809 f دارن موفق به فلش کامل و درست به ای سی شدم . بادقت مطلب بخونید که نگین نگفتی.
دقت کنید:وقتی ایسی روی پروگرمر rt809f قرار میدین خودش با نام GD5F1GQ4EBxIG شناسای میکنه همون ایسی 3 ولتی هست اما شما روی گزینه GD5F1GQ4RBxIG میارین که به 1.8 ولت تبدیل بشه و مانند. حتما باید تبدیل 1.8 ولتی داشته باشین چون این پروگرم نمی تونه ای سی 1.8 ولتی بزنه . تمام نمونه تبدیل 1.8 ولتی براتون عکسشو میزارم .
61Z6cyssngL._SL1024_.jpg

1.8V Adapter SPI Flash Memory SOP8 DIP8​

تو بازارم هست باز تبلغ نباشه دوستان هر کی خواست بره از اینجا بخره فعلا داره asantecno.ir

آخرین ویرایش:

mohsen_a

کاربر vip
کاربر
2009-07-10
3
0
38
مشگل از همینجا شروع میشه تمام ای سی های تو بازار دارن می فروشن 3 ولتی هست و ای سی این مودم 1.8 ولتی هست و فرقشو فقط یک کلمه روی ایسی فرق داره برین با دقت نگاه کنید ایسی که خریدن مطمئن هستم 3 ولتی هست .
ممنون از راهنمایی شما عزیز
به نکته خیلی مهمی اشاره کردی.متاسفانه ایسی که خریدم با این کد هست GD5F1GQ4UBxIG که متاسفانه سایت فروشنده معروف که نیازی به نامبردن نداره هیچ اطلاعتی راجع به ایسی نذاشته بود.
جایی هست که این مدل 1.8 ولتی رو موجود داشته باشه؟اینترنت و گشتم چیزی نبود.

بالا