آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست فایل خام icu و ecu پرایدsim2k-48

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
سلام بردوستان -ممنون میشم ازاستادان اگرکسی فایل خام icuبه شماره آیسی 24lc02bپراید مدل 92-sim2k-48
و فایل خام ecu پراید simens sim2k-48بای فیول به شماره آیسی m29f400bfکه روی پرایدهای تک گانه گذاشته اند-جهت تعریف سوییچ-برایم آپلودکنند-

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
دوست عزيز شما اولا كه دو درخواست نامناسب در يك پست عنوان كرده ايد ثانيا icu زيمنس 24c02 نيست و از نو چيپ هاي موتورالا ميباشد و اگر جستجو نماييد اين فايلها در سايت موجود است

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
دوست عزیزاگرتوجه کنیدشما اشتباه تایپ کرده اید-L-جا افتاده24LCO2B--درضمن چون زیمنس بود این جا هم درخواست کردم-این SIM2K-48فرق میکنه-باانکه ECUبای فیوله ولی روی تک گانه بکار رفته-آدرس؟

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
دوست عزيز اگر دقت نماييد شما درخواست فايل icu را كه مربوط به بخش immoblizer ميباشد را در بخش زيمنس درخواست نموده ايد كه بارها در درخواستهاي شما چند درخواست را در يك پست عنوان كرده ايد و يا مربوط به بخشها نبوده كه به شما تذكر داده ام در هر حال اگر در جواب شما حرف L را جا انداخته ام باز هم فرقي نميكند چون اين ايپرام شما مربوط به icu زيمنس نيست و مربوط به والئو ميباشد ودر مورد سوال ديگه كه عنوان نمودين اين ecu بايفويل است اما بجاي تگ گانه به كار رفته بايد بگم كه اين ecu sim2k48 براي خانواده يورو چهار بكار رفته مثل تيبا و در مزدا تگ گانه نيز همينطور
توضيحات كامل بود پس در جاي درست عنوان تا به شما راهنمايي و فايل مورد نياز ارائه شود
فايل ecu در بخش فايل فلش و ايپرام زيمنس و فايل icu در بخش فايل فلش و ايپرام ايموبلايزر
توجه نماييد در موارد ديگراگر رعايت ننماييد اخطار دريافت ميكند

nanosavalan

کاربر
2014-01-06
145
324
ایران
بی نهایت ازراهنماییت ممنونم-درضمن من یک سری فایل ویاعکس دارم ولی نمی تونم برای استفاده دوستان
انجا پیوست کنم لطفا علتش رابیان کنید.

بالا