آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: خرابی اسکرول موس (جهش و پرش)

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
سلام دوستان همونطور که میدونید اسکرول موس در جای زیادی کار برد داره من یه موس سیمی متفرقه و یه موس بی سیم مارک دل دارم اسکرولش دویونه شده مثلا با اسکرول به پایین جهش میکنه به بالا و از این دست... شنیدم تعمیرشون خیلی راحته دوستان راهنمایی کنید

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
با سلام

دوست گرامی در ابتدا باید توی هر چیزی صبر و حوصله داشته باشید

و برای استفاده از تجربیات اساتید حتما باید عضو vip باشید

در ضمن مطمئن باشید توی هیج انجمنی غیر از IranTk.ir نمی توانید به دنیایی از تجربه دست یابید

من خدا رو شاکرم که با این انجمن آشنا شدم و دارم روز به روز توی ضمینه کارم تجربه های زیادی کسب میکنم

موفق باشید

آخرین ویرایش:

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
سلام
دوست گرامی میدونید که ذکات علم نشر اونه، نه اینکه انسان تا زمان مرگ سفت علمشو بچسبه و به دیگران منتقل نکنه
من به شخصه هرچی یاد میگیرم بدون چشم داشت به دیگران منتقل میکنم.
پول فانیست و لاغیر...
یاعلی

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست گرامی

مطمئن باشید که این پولی که شما پرداخت می کنید نه توی جیب من میره نه بقیه اساتید همین VIP شدن ما هست این سایت همیشه پا برجاست و می تونیم از اطلاعاتش استفاده کنیم(حتی بیشتر از پولی که داریم پرداخت میکنیم) همه کسانی که توی این انجمن هستند بدون منت تمام تجربه های خود رو در میان بقیه میگذارن و همیشه توی یک مشکل مثل یک خانواده هوای همدیگرو داریم.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
اگه منظورتون سایت تخصصی سخت افزار نبود چطور مقایسه کردید و به این نتیجه رسیدید که اینجا رو با کلر تمیز نگه می دارند ؟یه طوری می گید پشتمو خالی کرد انگار تعهد داشته مشکلتون رو حل کنه ،حتما اون دوست شما دلیلی داشته که نتونسته یا نخواسته جواب بده .راستی شما زکات علمتون رو چطور و تو چه پستی پرداخت کردید؟58 تا نوشته شما همش درخواست های مختلف بوده اونم با کنایه .به نظرم شما تعمیرکار نیستید و فقط خرید و فروش می کنید و همیشه دنبال ساده ترین و راحت ترین راه برای حل مشکلتون می گردید .من در حدی نیستم که تعیین کنم کسی به شما جواب بده یا نده ولی طبق قوانین سایت فقط به درخواست اعضای VIP یا کاربران فعال رسیدگی می شه ولاغیر .

فرهاد ریگی

مدیر تعمیرات فتوکپی ، پرینتر و فکس
مدیر تالار
2010-10-30
2,564
30,856
بلوچستان
بنده تخصص اصلیم موبایله، و توی سایتهای مختلفی پاسخ گوی کاربران هستم،اگه اولین پستهای بنده را خونده باشید حتما دیدید که برای راه افتادن تپاتالک انجمن چه کمکی به سایت کردم.
گفتم بیام اینجا یه فیضی هم از سخت افزار ببرم دیدم نه اینجا دکان علم فروشی باز کردند
اگه نمیتونید به یک سوال جواب بدید قوانین خود نوشته را بهانه قرار ندید.
دوست عزیز اگه میخواین از همه مطالب این سایت استفاده کنی باید مثل همه حق عضویت سالیانه رو ریخته باشی.اینکه شما میگین من در فلانزمینه به سایت کمک کردم فکر نکنم از مهندس نکویی وبقیه دوستان عزیز بیشتر بدونین.تو این سایت هیچکس از دوستان تو کارشون ادعایی نداره شایدم تو زمینه ی کاریش برای خودش کسی باشه اما ادعایی ندارن.من همه ی انجمن های تعمیراتی رو سر زدم جایی بهتر و کاملتر از اینجا رو پیدا نکردم.اینکه بین شما ودوستتون چه اتفاقی افتاده به خودتون مربوطه.اگه میخواین همیشه به جواب سوالتون برسین حق اشتراک سالیانه رو پرداخت کنید.اگه فکر میکنین سایت بهت باید پول بده تا به سایت کمک کنی فکر نکنم اینکار رو تا حالا مدیران سایت کرده باشن.

فرهاد ریگی

مدیر تعمیرات فتوکپی ، پرینتر و فکس
مدیر تالار
2010-10-30
2,564
30,856
بلوچستان
عزیز من ادعام نمیشه وقتی اومدم اینجا اصلا تپاتالکش فعال نبود، بنده هم بدون چشم داشت کمک کردم، چون دوست دارم به همه کمک کنم، نه اینکه پول بگیرم و جواب بدم، الحمدالله. انقدر منبع رایگان تو نت هست که نیازی به پاسخ اساتید این سایت ندارم.

درپایان به سخنی از امام علی (ع) اشاره میکنم و توصیه میکنم که تاپیک بسته بشه

1- از دوستي با احمق بپرهيز، همانا مي خواهد به تو نفعي رساند اما دچار زيان مي كند. 2- از دوستي با بخيل بپرهيز، زيرا از آنچه كه به آن نيازي داري از تو دريغ مي دارد. 3- و از دوستي با بدكار بپرهيز، كه با اندك بهايي تو را مي فروشد. 4- و از دوستي با دروغگو بپرهيز، كه او به سراب ماند، دور را به تو نزديك، و نزديك را دور مي نماياند.

راست میگی اینا نباید پول بگیرن درسته من پول سالیانه رو نمیدم شما هم حق اشتراک رو نمیدین اصلا همه تو سایت حق اشتراک رو ندن پس این سایت چجوری پول سرور و .... بده حتما میگین مدیر سایت تنهایی این پول روبده برای چی؟ برای اینکه گناه کرده اومده یه سایت باز کرده تامن و امثال من وشما جواب مشکلاتمونو پیدا کنیم
این تایپیک رو نگاهی بندازین
http://www.irantk.ir/irantk55566/
این بنده ی خدا هم عضو عادی هستن همه دوستان داره کمکش میکنن تا مشکلش حل بشه فرقش با شما چیه؟
اینه که طلب کار نیست از همون اول با یه لحن درست شروع کرد به پرسیدن اما شما ازاول برید بخونید چی نوشتین.دو سه روزم تعطیل بوده بچه ها نبود به سایت سر بزنن قضاوت با بقیه دوستان.از مدیران خواهش میکنم این تایپیک رو ببندن

آخرین ویرایش:

7th man

کاربر
2014-02-14
49
109
311
بنده گفتم سایتهای دیگه را ببینید با چندتا بنر پول 20 تا سرور را در میارن.
بنده انتقاد سازنده کردم نمیدونستم انتقاد پذیر نیستید

A.R.T

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-04-14
3,172
46,420
ایران
درود
برادر من:7th man
بحث را به بیراهه نکشید
اگر بنا هست در مورد حق عضویت سوال و جاب بشه پس عنوان را ویرایش می کنم
فعلا قسمت سخت افزار باز هست و شما هر سوالی داری بپرسید اما بجا و درست

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا