آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: حرکت نکردن خودرو 206 V8 مدل 89 تیپ آریان صندوقدار در دنده

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام حضور اساتید بزرگوار :
امروز جمعه صبح 206 صندوقدار V8 تیپ آریان مدل 89 را طبق معمول استارت زدم و حرکت کردم بعد از حدود 500 متر بعد از شنیده شدن صدا هایی در محدوده گیربکس زدم کنار دیگر خودرو با اینکه گاز میخورد و دنده ها راحت جا میرفت اما موتور فقط خیلی کم به جلو و عقب حرکت می کرد که اون هم کمتر و کمتر دیگر گویی با اینکه دنده ها جا میره ولی خودرو حرکتی نداره ظاهرا همه چی معمولی وصدای اضافی در موتور شنیده نمی شود راهنمایی بفرمایید

mehran76gh

VIP+ افتخاری
کاربر
2016-06-17
1,537
7,066
IRANTK
با سلام حضور اساتید بزرگوار :
امروز جمعه صبح 206 صندوقدار V8 تیپ آریان مدل 89 را طبق معمول استارت زدم و حرکت کردم بعد از حدود 500 متر بعد از شنیده شدن صدا هایی در محدوده گیربکس زدم کنار دیگر خودرو با اینکه گاز میخورد و دنده ها راحت جا میرفت اما موتور فقط خیلی کم به جلو و عقب حرکت می کرد که اون هم کمتر و کمتر دیگر گویی با اینکه دنده ها جا میره ولی خودرو حرکتی نداره ظاهرا همه چی معمولی وصدای اضافی در موتور شنیده نمی شود راهنمایی بفرمایید
tasme ha chek kardy?

کهندانی

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-07-16
341
500
با سلام به همه:
حالا که لطف کسی شامل حال ما نشد ولی خودم اشکال را حداقل برای تجربه دوستان به غرض میرسانم . خودرو را بردم تعمیرکار گیر بکس را باز کرد و دیدیم حتی یک ذره از لنت های کلاچ باقی نمانده بود و به همین خاطر اصلا دیسک وصفحه با گیربکس درگیر نمی شد البته اینکه چرا ناگهانی بدون هیچ زمینه قبلی یعنی مثلا جا نرفتن یا بد جارفتن دنده این مشکل ظاهر و خودرو متوقف ماند برایم هنوز هم جای سوال هست.در ضمن 150000 تومان دستمزد +210000 تومان کیت کلاچ والیوی اصل فرانسه جعبه سبز پیاده شدم . GOOD NIGHT

بالا