آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

آبگرمکن دیواری بوتان B3118 را چطوری میشه کم فشار کرد؟

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,087
25,102
44
Azarbayjan-Miandoab
سلام
استاد از شما کمال تشکر را دارم با جایگزین کردن یک فنر دیگه مشکل حل شد ولی زمانی که با یک کمی ضعیف کردن فنر جایگزین به حالت ایده آل رسیدم یعنی با باز کردن یک کمی شیر آب آبگرمکن روشن می شد ولی موقع بستن شیر شعله کلا قطع نمی شد و بصورت ضعیف روشن بود که مجبور شدم فنر را یک کمی بکشم تا فنریتش زیاد بشه و در این حالت مثل قبل دیگه روشن نمی شد باید شیر آب را یک کمی بیشتر باز میکردم تا روشن بشه ولی باز با این فنر خیلی خیلی نسبت به قبل بهتر شده در ظمن فشار آب منزل ضعیف نیست از شما یک دنیا ممنون امیدوارم ایام به کامتان باشد

آخرین ویرایش:

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,799
سلام
استاد از شما کمال تشکر را دارم با جایگزین کردن یک فنر دیگه مشکل حل شد ولی زمانی که با یک کمی ضعیف کردن فنر جایگزین به حالت ایده آل رسیدم یعنی با باز کردن یک کمی شیر آب آبگرمکن روشن می شد ولی موقع بستن شیر شعله کلا قطع نمی شد و بصورت ضعیف روشن بود که مجبور شدم فنر را یک کمی بکشم تا فنریتش زیاد بشه و در این حالت مثل قبل دیگه روشن نمی شد باید شیر آب را یک کمی بیشتر باز میکردم تا روشن بشه ولی باز با این فنر خیلی خیلی نسبت به قبل بهتر شده در ظمن فشار آب منزل ضعیف نیست از شما یک دنیا ممنون امیدوارم ایام به کامتان باشد

درود

اگه فشار آب گرم کم نیست از پست 10 استفاده کن که اگه سوراخ کوچیک را با پیچ مسدود کنی (که خیلی ساده انجام میشه و فقط باید یک شلنگ را باز کنی و دردسری نداره ) درسته که فشار آب گرم کمتر میشه ولی کامپیوتری عمل میکنه .
و اگه سوراخ کوچیک مورد نظر را با لوله نازک یا بوشن تنگ تر کنی و با پیچ کاملا مسدود نکنی فشار آب گرم قابل قبول میشه .

سپاس

آخرین ویرایش:
بالا