آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: کدوم قسمت برد مربوط به بلندی صدای زنگ و اسپیکر میشه؟ Technical TEC-8833

permola

کاربر vip
کاربر
سلام و عرض ادب خدمت همکاران و اساتید عزیزم

امروز یک تلفن Technical مدل TEC-8833 به دستم رسید که صدای زنگ و اسپیکرش ضعیفه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید کدوم قسمت رو چک کنم

۲۰۲۳۰۲۰۴_۱۸۳۹۲۶.jpg

۲۰۲۳۰۲۰۴_۱۸۳۹۴۲.jpg

۲۰۲۳۰۲۰۴_۱۸۳۹۵۸.jpg

۲۰۲۳۰۲۰۴_۱۸۴۰۰۸.jpg

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254
سلام از سلامت اسپیکر مطمئن بشید کلید صدای زنگ خراب یا روی کم نباشه. نشد قسمت آمپلیفایرو چک کنید، سیم بلندگو را دنبال کنید قطعات مسیرشو تست کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: permola

permola

کاربر vip
کاربر
سلام از سلامت اسپیکر مطمئن بشید کلید صدای زنگ خراب یا روی کم نباشه. نشد قسمت آمپلیفایرو چک کنید، سیم بلندگو را دنبال کنید قطعات مسیرشو تست کنید.

سلام وقتتون به خیر
متشکرم یه خازن در مسیر بلندگو بود عوضش کردم یکمی بهنر شد ولی باز اونطوری که باید دلگیر نیست
شما میتونی راهنماییم کنی چطور بلوک های مختلف تلفن رو بشناسم یا منبع آموزشی درستی رو بهم معرفی کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: smm9297

smm9297

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
2015-02-11
584
1,056
سلام وقتتون به خیر
متشکرم یه خازن در مسیر بلندگو بود عوضش کردم یکمی بهنر شد ولی باز اونطوری که باید دلگیر نیست
شما میتونی راهنماییم کنی چطور بلوک های مختلف تلفن رو بشناسم یا منبع آموزشی درستی رو بهم معرفی کنید

درود.دوست عزیز یک خازن ۱۰۰۰ میکرو پایین برد هست که ابتدا با مولتی متر دو پایه رو در حالت بیزر تست کنید.اگه به هم راه میدادن ،این خازن رو تعویض بفرمائید مشکل ضعف صدا برطرف میشه.معمولا افت ظرفیت پیدا میکنه.موفق باشید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: permola
بالا