آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
اتفاقا بنده هم سر کار از قهوه استفاده می کنم واگر به تصاویر دقت کنید یک شیشه قهوه فوری موجود است برای اینکه باعث رفع خستگی در حین کار می شود

بسیار عالی،
واقعیت من به قهوه علاقه‌ای نداشتم، اما یکی از دوستان و همکاران اهل ترکیه با درست کردن قهوه ترک من رو به قهوه علاقه‌مند کرد و نحوه اصولی تهیه شو یادم داد و الان چندسالیه صبح ها یک فنجان قهوه ترک میخورم

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,237
4,251
اتفاقا بنده هم سر کار از قهوه استفاده می کنم واگر به تصاویر دقت کنید یک شیشه قهوه فوری موجود است برای اینکه باعث رفع خستگی در حین کار می شود

درود مهندس دیدید روی میزکار بعضی اساتید(بلانسبت) یک قوطی فلزی یا جاسیگاری هستکه توش پر ته سیگارو خاکسیگار هست"smiley_Kaffee"

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام
برای بحث لحیم کاری به دلیل اینکه بیشتر بردهایی که من تعمیر می کنم(مادربرد کامپیوتر ولپ تاپ) بزرگ است از بزرگترین پد نسوز سیلیکونی بازار استفاده کردم به انداز 480میلی متر در 340
پد-سیلیکونی-تعمیر-موبایل-te-508-سایز-480x340mm.png

پیوست‌ها

yx700

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-11-03
617
1,672
سلام
برای بحث لحیم کاری به دلیل اینکه بیشتر بردهایی که من تعمیر می کنم(مادربرد کامپیوتر ولپ تاپ) بزرگ است از بزرگترین پد نسوز سیلیکونی بازار استفاده کردم به انداز 480میلی متر در 340
مشاهده فایل‌پیوست 189369

سلام

این پد برای مین لپ تاپ و موبایل استفاده میشه ولی برا بردایی مثل مینبرد PC یا پاور نه به اونصورت تفاوتی نمیکنه تازه پاره پوره هم میشه
من فقط برا بردایی که حساس هستن استفاده میکنم و بردایی که خشن تر هستن رو حتی رویه یک میز جدا گانه تعمیر میکنم چون خیلی خش میندازن و حتی چوب رویه میز هم خراشیده و زشت میشه چه برسه به این پد

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام

این پد برای مین لپ تاپ و موبایل استفاده میشه ولی برا بردایی مثل مینبرد PC یا پاور نه به اونصورت تفاوتی نمیکنه تازه پاره پوره هم میشه
من فقط برا بردایی که حساس هستن استفاده میکنم و بردایی که خشن تر هستن رو حتی رویه یک میز جدا گانه تعمیر میکنم چون خیلی خش میندازن و حتی چوب رویه میز هم خراشیده و زشت میشه چه برسه به این پد
درود بر شما
میتونید روی میز از شیشه سکوریت استفاده کنید من هم این کار رو کردم ، خیلی مقاومه فقط به گوشه هاش ضربه شدید نباید بخوره

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام

سلام به همکار عزیز
بنده برای اون هم راحل پیدا کردم چون توی تصویری که گذاشتم یک مین است متوجه این که از دو عدد پد سیلیکونی استفاده کردم نشدیدقبلا یک عدد سفارش دادم که بعد از امدن متوجه شدم کوچک است وابعاد ان 340در230 بود ولی ضخیم تر از پد بزرگ بخاطر کوچک بودنش یک بار دیگر سفارش پد سیلیکونی دادم نمونه ای که تصاویر ان را قرا دادام حال پد کوچک را روی پد بزرگ قرار می دهم ومین را موقع ای که روی میز کارقرار است تعمیر کنم روی این پد قرار می دهم واین پد خود روی پد بزرگ تر است وبخاطر ضخامتش هیچ مشکلی ندارد

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,017
اصفهان
با عرض سلام
با اینکه سیزده سال از شروع این نظرخواهی گذشته،هنوز جهت روحیه بخشیدن به خودم و مشتریانم،هر چند ماه تغییراتی در طراحی و دکوراسیون مغازه ،اعمال میکنم????????????

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,017
اصفهان
اینهم ایده من جهت استفاده از لپ تاپ های بلا استفاده،جهت پخش موزیک در محل کار،اگر دقت کنید،تاچ پد را با بریدن قسمتی از چوب ،جهت استفاده،و بخش کیبورد،دیده نمیشود

پیوست‌ها

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
اینهم ایده من جهت استفاده از لپ تاپ های بلا استفاده،جهت پخش موزیک در محل کار،اگر دقت کنید،تاچ پد را با بریدن قسمتی از چوب ،جهت استفاده،و بخش کیبورد،دیده نمیشود
بسیار زیبا ، منظم و عالی

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,688
62,017
اصفهان
بسیار زیبا ، منظم و عالی

یکی از روشهای کسب درآمد بیشتر،نظم و نظافت و از همه مهمتر استفاده از رنگهای شاد در محیط کاره،مشتری براحتی هزینه میده و چونه نمیزنه

بالا