آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میز کار و تجهیرات یک تعمیرکار ( نظرخواهی از دوستان )

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
20221208_121118.jpg
اینم میز کار من

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
مشاهده فایل‌پیوست 189349
اینم میز کار منمشاهده فایل‌پیوست 189350
تجهیزات عیب یابی ، تست و پروگرامر ، اون وسطی اینترفیس اسیلوسکوپه ولی مهمترین کاراییش فالت دتکتوره

خیلی خیلی عالی مهندس میز تمیز شیک ومجهزبسیار عالی باعث شد تا از ان الگو بگیرم:99:
سوال داشتم اگر بی ادبی نباشد یکی این که محل کار شما در خانه است دومی ایا استفاده از شیشه بر روی میز کار در موقع لحیم کاری مشکلی ایجاد نمی کند
واینکه کارایی استفاده از اینتر فیس اسکوپ چی است

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر
خیلی خیلی عالی مهندس میز تمیز شیک ومجهزبسیار عالی باعث شد تا از ان الگو بگیرم:99:
سوال داشتم اگر بی ادبی نباشد یکی این که محل کار شما در خانه است دومی ایا استفاده از شیشه بر روی میز کار در موقع لحیم کاری مشکلی ایجاد نمی کند
واینکه کارایی استفاده از اینتر فیس اسکوپ چی است

درود بر شما
کارگاهم یه واحد خونه است ولی مسکونی نیست،
در مورد پرسش دوم شما زیر شیشه ورقه سیلیکونی نسوزه متر مربعی چهارصد تومنم خریدم ولی راضی کننده نبود ، سیلیکون رو بدليل آنتی استاتیک بودن و مقاومت در برابر گرمای زیاد انتخاب کردم ولی روش راحت نبودم ، بنابراین از شیشه سکوریت استفاده کردم ، مقاومتش نسبت به گرما ، ضربه و فشار بالاست ، مخصوصا گرما
در مورد پرسش سوم شما اون اینترفیس کاربرد اصلیش فالت دتکتوره ،دو کانال ورودی داره و مدار معادل بین دو نقطه‌ای که پراب رو میذارید بهتون میده ، در کنارش یه ال سی آر متر قویه ، البته کاراییش بیشتر از این دو خطه
در ضمن شما لطف دارید ، این میز تا اینجاش حاصل بیشتر از بيست سال کار عاشقانه الکترونیک جمع شده

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
سلام
از دیگر دوستان وهمکاران هم می خواهم تصاویری از میز کار وکار گاهشان را قرار دهند تا این پست قدیمی یک جان تازه بگیرد نظرات وایدهایشان برای کار وتجهیزات ر اینجا قرار دهند

morteza khod

VIP+ افتخاری
کاربر
2017-08-01
2,239
4,254

aminreno

VIP+ افتخاری
کاربر

javamobira

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-02-22
387
985
همدان کوی ولیعصر
درود بر شما
شرمنده ام ، بله حواسم بهش نبود بعد آپلود عکس متوجه شدم

اتفاقا بنده هم سر کار از قهوه استفاده می کنم واگر به تصاویر دقت کنید یک شیشه قهوه فوری موجود است برای اینکه باعث رفع خستگی در حین کار می شود

بالا