آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

آغاز فروش ورژن دوم نرم افزار مدیریت تعمیرگاه شمس کویر

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
با سلام :

لطفاً اگر کسی اطلاع داشته باشه برنامه شمس کویر با چه فونتی لود میشه راهنمایی کنه ممنون میشم

امروز سیستم رو که اومدم روشن کردم دیدم ویندوس بقولاً پریده حالا عوض کردم

اومدم نرم افزار رو نصب کنم ارور میده ارور پشتیبانی نکردن فونت ویندوس 10 تقریباً اخرینهای نسخه 10 بود

حدود 3 ماه پیش دانلود .... چند ماه پیش همین مشکل رو داشتم بعد تعویض ویندوس اما وقت داشتم و چندین فونت دانلود کردم

ران شد اما حالا نتونستم پیدا کنم از کارم کلی عقب موندم شانس بدم اون فونت رو هم سیو نکردم .

UP...

hafezmohamad

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-20
399
1,103
خوزستان
با سلام :

لطفاً اگر کسی اطلاع داشته باشه برنامه شمس کویر با چه فونتی لود میشه راهنمایی کنه ممنون میشم

امروز سیستم رو که اومدم روشن کردم دیدم ویندوس بقولاً پریده حالا عوض کردم

اومدم نرم افزار رو نصب کنم ارور میده ارور پشتیبانی نکردن فونت ویندوس 10 تقریباً اخرینهای نسخه 10 بود

حدود 3 ماه پیش دانلود .... چند ماه پیش همین مشکل رو داشتم بعد تعویض ویندوس اما وقت داشتم و چندین فونت دانلود کردم

ران شد اما حالا نتونستم پیدا کنم از کارم کلی عقب موندم شانس بدم اون فونت رو هم سیو نکردم .

؟up

ahoori

کاربر vip
کاربر
2022-01-17
3
1
سام خسته نباشید
در قسمت صدور فاکتور چند سوال داشتم
1. قسمت ارزش افزوده نداره ؟
قابلیت صدور پیش فاکتور داره؟

tekm

کاربر vip
کاربر
2014-06-03
62
30
سلام
ثبت هزینه کارشناسی و تعمیر دستگاه به چه صورته همچنین ثبت نام و مارک دستگاه پیش فرضه یا میشه ثبت کرد محدودیت بابت نام مشتری و اسم دستگاه وجود دارد؟

آخرین ویرایش:

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سام خسته نباشید
در قسمت صدور فاکتور چند سوال داشتم
1. قسمت ارزش افزوده نداره ؟
قابلیت صدور پیش فاکتور داره؟
سلام
این برنامه حسابداری نیست و برای صدور رسید و مدیریت دستگاه ها کاربرد داره. فاکتوری که میزنه فقط یک پرینت ساده است برای کسایی که نرم افزار حسابداری ندارند.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام
ثبت هزینه کارشناسی و تعمیر دستگاه به چه صورته همچنین ثبت نام و مارک دستگاه پیش فرضه یا میشه ثبت کرد محدودیت بابت نام مشتری و اسم دستگاه وجود دارد؟
سلام
در هنگام صدور رسید میتونید تعیین کنید که هزینه تعمیر چقدر هست یا بزنید بعد از تعمیر مشخص میشه. و در فاکتور که میتونید به هر شکل میخواین وارد کنید. ولی دقت کنید فاکتور فقط یک پرینت ساده هست و این برنامه حسابداری نمیکنه. بهتره برای حسابداری و صدور فاکتور در کنار این برنامه از یک برنامه حسابداری استفاده کنید.
ثبت مشخصات برند و مدل دستگاه محدودیتی نداره و میتونید خودتون اضافه کنید. محدودیتی بابت نام مشتری هم نداره.

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
سلام مهندس نکویی
در باره انبار قطعات و یا قطعات گارانتی یا غیر گارانتی و چگونکی اعمال قطعات گارانتی در رسیدها توضیح ندادید
سلام
این نرم افزار انبارداری نداره چون حسابداری نمی کنه. فقط میتونید لیست قطعات را وارد کنید و در صورت نیاز از لیست قطعات انتخاب کنید که در فاکتور درج بشه به جای اینکه بخواین اسمش رو دستی بنویسید.

DR.ELECT

کاربر vip
کاربر
2022-12-05
5
0
حق اشتراک پرداخت شده چرا کانکت نیستم
بعد ازچهار روز؟

nekooee

مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,824
ایران
حق اشتراک پرداخت شده چرا کانکت نیستم
بعد ازچهار روز؟

چرا اینجا پیام گذاشتید. در همون صفحه ثبت نام توصیح داده شده بود که اگر اکانتتون اتوماتیک فعال نشد چکار کنید. که شما اصلا نخوندید! باید چهار رقم آخر کارتتون و تاریخ پرداخت را از منوی ارتباط با ما ارسال کنید.

بالا