آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

کار نکردن عقربه های کیلومتر پراید

sadegh1

کاربر
2010-03-06
27
74
بوشهر
با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
صفحه کیلومتر پراید مارک کروز هیچکدام از عقربه های صفحه کار نمیکند ولی همه چراغهای علایم کار می کنند حتی شماره کنتور کیلومتر هم در ال سی دی نشان میدهد روی ماشین دیگه هم تست کردم همینطور بود درضمن چراغ زرد بنزین هم کار نمیکند
صاحب ماشین میگه سرسیلندر باز کردن بستن اینطور شده
لطفا راهنمایی کنید
سپاس

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
سلام دوست عزيز لطفا از سالم بودن اتصال بدنه روي گير بكس اطمينان حاصل نماييد اگر مشكلي نبود حافظه ايپپرام را يك بار تعويض نماييد و ولتاژ acc را نيز چك نماييد
مشكلي بود بنده در خدمت هستم

jasonp

کاربر
2012-08-06
224
724
همون طور که دوستان گفتن شما اول از همه ما شین و روشن کن بعد ولتاژ دوسر باتری ببین چند ولت داری اگه بیشتر از 14 ولت باشه دینام مشکل داره و اگه درست بود بقیه رو چک کن.

sadegh1

کاربر
2010-03-06
27
74
بوشهر
ماشین پیش من نیست فقط پشت آمپر باز کردن اوردن
ولی روی یه پراید سالم تست کردم جواب نداد
مسیر مدار آمپر آب و بنزین و دور موتور چک کردم قطعات همه سالم
آیسی بافر هم تعویض کردم
برنامه فلش هم پروگرام کردم فایده نداشت
فقط میمونه آیسی میکرو که اونم گیرم نیومده تست کنم

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
دوست عزيز ميكرو را تجديد قلع نماييد 90 درصد حل ميشود چون در اين مورد هم كيلومتر كروز سابقه دارد كه چند مورد براي خودم هم اتفاق افتاده لطفا نتيجه را اعلام نماييد

sadegh1

کاربر
2010-03-06
27
74
بوشهر
احتمال زیاد ایراد از ای سی میکرو هست یه کیلومتر دیگه هم برام اوردن که آمپر بنزین درست کار نمیکرد بعد از چک کردن متوجه شدم دوتا از چهارتا پایه میکرو که به موتور آمپر بزین وصله اتصال کوتاه شدن ولی بقیه قسمتها کار میکنن اگه کسی ایسی میکرو پشت آمپر کروز به شماره siemens vdo skiccw0021 335(pr10) 0551kma24 داره لطفا شماره تماس اعلام کنه یا ای سی میکرو به شماره pricol 809006 b001p هم اگه کسی داشته باشه کارم راه میفته

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,325
ايران
دوست عزيز اين ميكرو تا جايي كه اطلاع دارم توي بازار پيدا نميشه مگه از كيلومتر تصادفي شكسته گير بياري يك سر به صافكاري ها بزن

علی مقدس

کاربر
2015-11-28
2
7
سلام کیلومتر سرعت پرایدم کار نمیکنه یعنی بعضی موقه ها شلاقی میزنه بعضی موقه ها اصلا حرکت نمیکنه بعضی موقع ها هم درست کار میکنه(البته خیلی مسیر کوتاهی.توی اتوبان معمولا خوب کار میکنه)حتی شماره انداز کیلومترم کار نمیکنه.سیم کشی بردم 2.3 قطعشو عوض کرده ولی خوب نشده لطفا راهنماییم کنید پیشاپیش از راهنماییتون سپاس گذارم

بالا