آی پی امداد
آی پی امداد
آریا الکترونیک parcham تکشو

سوال: نبود مقاومت وبالا امدن بعضی از قسمت مدار در پاور گرین مدلGP430A

میثم خوش برش

کاربر vip
کاربر
2023-01-12
14
0
39
سلام وقت بخیر...
مدتی هست که یه پاور گرین GP430A بدست رسیده که متاسفانه حالا به هر دلیل پنج شش تا از مقاومتهاش سر جاش نیست و من نتونستم مقدار مقاومتها رو پیدا کنم و دومین مشکلم اینه که دوقسمت این پاور مدارش بالا اومده ....خواستم از اساتید بزرگوار سوال بکنم کسی هست که یه عکس از پشت این مدل پاور داشته باشه یا نقشه این مدل پاور...
وسوال دومم شماره این مقاومت و خازن رو میدونید!
R20,R74,R19,R18,R34,R6....
و دوتا جا هم بعد اپتو کوپلر که یکی R34 هست و C24...
میخوام بدونم که دقیقا بعد اپتو کوپلر کهC24هست یعنی اونجا هم خازن میخوره!!؟واگه میخوره چنده...
ممنون .

میثم خوش برش

کاربر vip
کاربر
2023-01-12
14
0
39
سلام .متاسفانه بدلیل ضعیف بودن اینترنت مقدور به ارسال عکس باتوجه به تلاش زیاد نمیباشم .درثانی تقاضای من ارسال عکس از طرف اساتیدی که این مدل پاور رو دارن (پشت بردپاور)یا نقشه این مدل رو در دسترس دارن برای من بوده.واگه ندارن شماره خازن یا مقاومتهایی که نام بردم رو اگه اطلاع دارن رو بفرماین ممنون میشم ...

میثم خوش برش

کاربر vip
کاربر
2023-01-12
14
0
39
کلا یعنی نقشه این مدل پاور رو هیچ یک از اساتید ندارن....یا لااقل شماره مقاومت ها رو نمیدونن...

میثم خوش برش

کاربر vip
کاربر
2023-01-12
14
0
39
۲۰۲۳۰۱۲۴_۱۹۱۳۲۹.jpg

میثم خوش برش

کاربر vip
کاربر
2023-01-12
14
0
39
وشماره مقاومت ها رو میخوام که اینشاالله بعد جاگذاری مقاومت ها ببینم که چه مشکلی برای این پاور پیش میاد که بتونیم برای این بنده خدا کمکی کرده باشیم ...چون واقعا من میدونم که از لحاظ مالی خیلی در وضعیت بدی قرار داره

میثم خوش برش

کاربر vip
کاربر
2023-01-12
14
0
39
۲۰۲۳۰۱۲۷_۱۴۳۲۱۷.jpg
این دو قسمتی که گفته بودم بالا اومده بود ویا اصلا مداری نبود ....میخواستم بدونم که درست انجام شده یانه

بالا